فلزیاب پیشرفته در شرکت دنیای فلزیاب

فلزیاب پیشرفته در شرکت دنیای فلزیاب

 

فلزیاب پیشرفته در شرکت دنیای فلزیاب

دوستان میخواهیم شما را با فلزیاب پیشرفته در شرکت دنیای فلزیاب اشنا کنیم :
دستگاهی که برای بررسی و یافتن اجسام فلزی ارزشمند یا طلا در عمق زمین مورد استفاده قرار می گیرد، فلزیاب نامیده می شود. این دستگاه با قدرت باتری هایی که درون آن قرار داده شده کار می کند تا یک میدان مغناطیسی ایجاد کند که می تواند از زمین عبور کرده و اقلام فلزی را که زیر آن قرار گرفته اند، شناسایی کند. دستگاه های فلزیاب پیشرفته دارای بخشی هستند که دریافت کننده نامیده می شود، که طیف وسیعی از سیم های حساس هستند، که به فلزات مغناطیسی واکنش نشان می دهند.

هنگامی که شیء فلزی به دستگاه واکنش نشان می دهد، دستگاه یک صوت در اسپیکر و یا هدفونی که بر روی گوش های فرد جستجوگر است تولید می کند که وجود یک شیء فلزی را به او هشدار می دهد. دستگاه های مختلف و انواع آن ها هنوز هم در صنعت های مختلفی مانند نقل و انتقالات و صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین این دستگاه ها توسط افراد مختلف چه برای اهداف سرگرمی و چه برای اهداف جدی و شکار گنج، سکه، طلا، جواهرات گم شده و دفن شده در پارک ها، سواحل و سایر نواحی مورد استفاده قرار می گیرند. بارها و بار ها در رابطه با فلزیاب پیشرفتهو حرفه ای و خصوصیات این سیستم ها صحبت کرده ایم. میدانید که یک دستگاه فلزیاب قوی باید عمق نفوذ خوبی داشته باشد و در مرحله ی بعد باید از قابلیت تفکیف برخوردار باشد یعنی آهن را از غیر آهن و طلا را تشخیص دهد فلزیاب پیشرفته و طلایاب قوی امکان تنظیمات فرکانس را فراهم می سازد و قابلیت توازن و تعادل دستی دارد زیرا اگر بالانس فلزیاب پیشرفته  دستی نباشد عمق نفوذ کمتر می شود.

مهم ترین چیز در قیمت یک فلزیاب پیشرفته و طلایاب حرفه ای عامل حذف ذرات است که حداقل باید ۶۰ درصد باشد. یک فلزیاب قدرتمند نشانگر حساسیت دارد و باید دارای سیستم PLو VLF باشد. یا سیستم کاری PI تغییر یافته داشته باشد یعنی هم کار پی ال را انجام می دهد و هم کار وی ال اف را دارا باشد.
شاید در نظر اکثر شما دستگاه فلزیاب تصویری حرفه ای تر باشد اما دقت داشته باشید که تصویری بودن فلزیاب ربطی به قدرت عملکرد دستگاه ندارد. بعضی از طلایاب های تصویری از قابلیت GPR استفاده می کنند. دقت کنید که این نوع دستگاه های فلزیاب هیچ حساسیتی نسبت به طلا نشان نمی دهند و تنها به فلزات مغناطیسی مانند آهن حساسیت نشان می دهند و معمولا با آهن ربا آزمایش می شوند.

فلزیاب ها دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند، که هر ویژگی دارای هدفی ویژه برای به انجام رساندن وظیفه ای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. فلزیاب فراز در تلاش است که انتخاب فلزیاب را برای شما عزیزان راحت کرده و بتوانید به راحتی بر اساس نیازتان فلزیاب پیشرفته
و مد نظر خودتان را تهیه کنید.سیم پیچ یا کویل بنیادی ترین و هسته اصلی یک سیستم فلزیاب است . کویل ها میدان های مغناطیسی را به زیر زمین ارسال می کنند تا فلزات را به روش های معناطیس بررسی کرده و از حضور آن ها با خبر شوند، و در نهایت کاری می کنند که در زمان بازگشت این میدان های مغناطیس، دریافت کننده ای که در ابتدای مطلب گفتیم از حضور شیء فلزی ما باخبر شود. همچنین کویل هایی وجود دارند که به طور خاص برای استفاده در آب طراحی شده اند. نحوه ی تشخیص فلزیاب پیشرفتهیا گنج یاب اصل از فلزیاب بدل (فیک) بسیار آسان است و با یک سرچ ساده در گوگل شدنی است.

به این صورت که شما می توانید در اینترنت اسم دستگاه مورد نظر خود را به انگلیسی سرچ کنید و سایت شرکت سازنده آن را پیدا کنید . البته این روز ها خیلی از فروشنده های متقلب برای اینکه بتوانند محصولات خود را با عنوان خارجی بفروشند سایت های جعلی میسازند اما شما می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا از آدرسش که در سایت نوشته مطمئن شوید. از بهترین و معتبرترین سازنده فلزیاب ها میتوان شرکت های
گرت (garret) آمریکا
فیشر ( fisher)آمریکا
وایت ( white)آمریکا
ماکرو (makro)ترکیه
تکنتیک (teknetic)آمریکا
تسورو (Tesoro)آریزونا
لورنز (Lorenz)آلمان را نام برد.
در بعضی از سایت ها و کانال ها مشاهده میکنم که برخی از دوستان فروشنده برای دستگاههای خود با اسم فلزیاب پیشرفته
عمق های نجومی را ذکر میکنند مثل ۲۰ متر ۴۰متر ۶۰ متر و… .در فلزیاب های پالسی برای فلز جدید دستگاه هر چقدر پیشرفته باشد و از تکنولوژی خوبی بهره ببرد و فلز هم خیلی بزرگ حتی یه تانک نظامی باشد نمیتواند از ۵ متر تجاوز کند البته این برای فلز جدید است و تفاوت فلز قدیم با جدید به طور متوسط دوبرابر است این به این معناست که اگر فلز قدیمی باشد میتواند دوبرابر عمق جدید را سنس کند یعنی اگر یک دستگاه مثلا ۲۰در۲۰ جدید را در ۲ متر کاوش کند این فلز اگر بالای ۵۰ سال زیر خاک مانده باشد دستگاه انرا در ۴ متر سنس خواهد کرد

ما در اینجا به معرفی انواع سیستم فلزیاب از شرکت معتبر و بزرگ تولید کننده می پردازیم .

فلزیاب خارجی ارزان و حرفه ای و اسکنر های تصویری شرکت سان استون آمریکا :

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. 

 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + سیزده =

Call Now Button