آیا دستگاه های فلزیاب ردیاب دارند؟

آیا دستگاه های فلزیاب ردیاب دارند؟

آیا دستگاه های فلزیاب ردیاب دارند؟ دنیای فلزیاب شما را با این پرسش اشنا میکند:

آیا دستگاه های فلزیاب ردیاب دارند؟

یکی از سوالاتی که عموما افراد در هنگام خرید دستگاه فلزیاب انجام می دهند، این است که آیا دستگاه خریداری شده آنها دارای جی پی اس و ردیاب هست یا خیر؟ برای بسیاری از افراد مهم است که دستگاه فلزیاب خریداری شده دارای ردیاب نباشد و به همین علت شرکتها توانسته اند با تبلیغات ناصحیح به مشتریان اینطور القا کنند که دستگاه هایی که دارای ردیاب هستند توسط نیروی انتظامی ردیابی میشود و ممکن است برای شما ایجاد مشکل شود.

 

آیا دستگاه های فلزیاب ردیاب دارند؟

 

جالب است بدانید که شایعه وجود جی پی اس برای ردیابی در درون انواع دستگاه فلزیاب مربوط به ده سال پیش است. در این زمان یک گروه که برای پیدا کردن گنج به یکی از تپه های باستانی رفته بودند تا کاری غیرقانونی با استفاده از دستگاه فلزیاب انجام دهند، توسط یک گروه نیروی انتظامی که تصادفاً در آنجا قرار داشتند دستگیر شدند.

از آن زمان به بعد این شایعه در فضای رسانه ای ایجاد شد که بسیاری از دستگاه های فلزیاب دارای ردیاب بوده و به صورت مستقیم به نیروی انتظامی متصل می شود. هرچند به نظر این شایعه خنده دار به حساب می آمد اما بسیاری از افراد با استفاده از این خبر، اقدام به بازاریابی برای فروش دستگاه های فلزیاب خود نمودند. این شرکت ها با این عنوان که دستگاه های فلزیاب ما دارای ردیاب نیست و دستگاه‌های رقبا دارای ردیاب بوده و به صورت مستقیم توسط نیروی انتظامی رصد می‌شود.

مشخص است که اگر نیروی انتظامی بخواهد تمامی این دستگاه ها را به صورت آنلاین ردیابی کند، نیاز به تعداد بالای نیرو داشته و قطعا با توجه به استفاده های قانونی از این نوع ردیاب ها چنین کاری به شدت سخت خواهد بود. مشخص است که این شایعه به صورت کامل رد شده به حساب می‌آید.

نکته‌ای که وجود دارد این است که در برخی از دستگاه‌های فلزیاب که برای کشف معدن مورد استفاده قرار می‌گیرند، دستگاهGPSتعبیه می‌شود تا به وسیله این دستگاه بتوان موقعیت معدن را به صورت دقیق مشخص کرده و در اختیار وزارت صنعت معدن و تجارت قرار داد. این کار برای مجوز های لازم صورت می پذیرد.

در واقعGPSبرای استفاده در دستگاه های معدن یاب مورداستفادههستندتابتواناطلاعاتدقیقی را به دستگاه‌های مربوطه ارائه داد. این جی پی اس ها به هیچ عنوان متصل به نیروی انتظامی یا مراجع قضایی نیست.

نکته پایانی این که حتی اگر این جی پی اس ها به مراجع قضایی متصل باشند، با توجه به اینکه اکثر افراد از دستگاه فلزیاب به صورت قانونی استفاده می کنند، جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت. علاوه بر این در صورتی که شما نگران وجود جی پی اس بر روی دستگاه خود هستید و از دستگاه فلزیابی استفاده می کنید که دارای جی پی اس است و برای معدن یابی طراحی و تولید شده، نگران نباشید. بهتر است که با مراجعه به یک مغازه فنی درخواست کنید تا GPS موجود در دستگاه فلزیاب را خارج کرده تا شما با خیال راحت بتوانید از دستگاه فلزیاب خود استفاده کنید.

هرچند همانطور که اشاره شد نیاز به چنین اقداماتی نبوده و هیچ نگرانی برای ردیابی دستگاه فلزیاب وجود ندارد اماشمامی‌توانید با انجام این کار و خارج کردن دستگاهGPS،خیال خود را راحت کنید.

سخن پایانی که باید به آن اشاره کنیم این است که گول شانتاژ های تبلیغاتی برخی شرکت های نامعتبر و سایت‌های غیر قانونی که اقدام به فروش دستگاه فلزیاب می کنند را نخورید. این سایتها برای فروش خود و قانع کردن مشتری سعی می‌کنند تا با القای این موضوع که دستگاه های فلزیاب موجود در شرکت های معتبر دارای جی پی اس هستند، مشتریان را به سمت خود جذب کنند.

همانطور که مشخص است این موارد تنها نوعی ترفند تبلیغاتی هستند که می‌خواهند افراد را به ثبت شرکت خود که بدون پشتوانه و خدمات پس از فروش اقدام به ارائه دستگاه فلزیاب می‌کنند، جذب نمایند. مطمئن باشید که چنین ادعایی صحیح نیست و در صورتیکه صحیح باشد هم شما می توانید به سادگی جی پی اس موجود در دستگاه فلزیاب یا دستگاه معدن یاب را از آن خارج کرده و خیال خود را راحت کنید.

 

آیا دستگاه های فلزیاب ردیاب دارند؟

امیدواریم که این مقاله برایتان مفید و مناسب بوده باشد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکینید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

Call Now Button