اهمیت خرید فلزیاب از مکان های معتبر

اهمیت خرید فلزیاب از مکان های معتبر

اهمیت خرید فلزیاب از مکان های معتبر

 

در این مقاله میخواهیم به اهمیت خرید فلزیاب از مکان های معتبر اشاره کنیم :

 

با توجه به اینکه در سال‌های نه چندان دور استفاده های نادرستی از فلزیاب و گنج یاب شده، به همین علت در ایران خرید و فروش این نوع دستگاهها با آشفتگی و مشکلاتی روبه رو است. این مشکلات باعث می شود تا افرادی که قصد دارند از دستگاه فلزیاب و دستگاه گنج یاب به صورت قانونی استفاده کنند، با مشکلات عدیده ای مواجه شوند و نتوانند با توجه به هزینه هایی که برای خرید این دستگاه انجام میدهند نتیجه کافی را به دست آورند.

متاسفانه عدم ساماندهی شرکتهای فروشنده فلزیاب باعث شده تا هر فرد به سادگی بتواند اقدام به فروش این نوع دستگاه نموده و در نتیجه کیفیت دستگاه و خدمات پس از فروش آن به هیچ عنوان قابل توجه نباشد. کافیست با زدن آگهی های اینترنتی یک فرد اقدام به فروش فلزیاب کرده و شما دستگاهی را از وی خریداری کنید. باتوجه به اینکه هیچ امکان دسترسی و مجوز قانونی توسط وی وجود ندارد، در نتیجه امکان پیگیری از فروشنده وجود نخواهد داشت.

در ادامه سعی می کنیم به مشکلاتی که در زمینه خرید از شرکتها و افراد نامعتبر وجود دارد اشاره کنیم.

یکی از مهمترین مشکلاتی که خرید دستگاه فلزیاب از شرکت های نامعتبر و یا اشخاصی که به صورت های مجازی یا حقیقی اقدام به فروش دستگاه فلزیاب می‌کنند، این است که شما هیچ دسترسی به این افراد ندارید. به همین علت در صورتی که دستگاه کیفیت لازم را نداشته باشد نمی توانید به مراجع قانونی شکایت کنید. همچنین پیدا کردن این افراد برای مراجع قضایی بسیار سخت بوده و در نتیجه ممکن است پول شما به سادگی از دست برود.

در سال های اخیر با وجود سایت های نامعتبر، فروش دستگاه فلزیاب غیرقانونی شدت یافته است.  عموماً برخی از افراد با زدن سایت هایی که هزینه چندانی نیز ندارد، اقدام به فروش دستگاه فلزیاب کرده و بعد از فروش چندین دستگاه سایت را از دسترس خارج و به تلفن های شما پاسخ نمی دهند. سپس با زدن سایت جدید و شماره تماس های جدید، اقدام به فروش چندین دستگاه فلزیاب دیگر میکنند. به همین علت افرادی که از این فروشندگان شاکی هستند به هیچ وجه دسترسی به آنها ندارند.

در خرید از سایت های نامعتبر و یا شرکت ها و افرادی که نام نشانی برای فروش دستگاه فلزیاب ندارند، هیچ خبری از خدمات پس از فروش و یا گارانتی نیست و شما در صورتبروزمشکلنمی‌توانید از این شرکت‌ها تقاضای رسیدگی داشته باشید.

ایراد بعدی خرید از شرکت های نامعتبر ارائه دهنده دستگاهفلزیاب، این است که عموماً قیمت‌های تمام شده دستگاه فلزیاب در این شرکت ها و سایت ها بسیار بالاتر از حد معمول هستند.البته آنها با ارائه اطلاعات غلط شما را تا پای معامله آورده و سپس قیمت اصلی را پیش شما نمایان می سازند.

شما با خرید از شرکتهای معتبر می توانید مطمئن شوید که بهترین قیمت ممکن فلزیاب را تهیه کرده اید و از کیفیت و اصل بودن دستگاه نیز اطمینان کافی را به دست خواهید آورد.

نکته بعدی که باید به آن اشاره کنیم این است که احتمالا شرکت های نامعتبر دستگاه فلزیاب تقلبی و بی کیفیت به شما ارائه می دهند. همچنین با توجه به اینکه این افراد عموماً اطلاعات کافی در مورد دستگاه فلزیاب ندارن نمی‌توانند نیاز شما به نوع دستگاه فلزیاب را تشخیص داده و یک دستگاه فلزیاب خوب و مناسب نیاز شما را ارائه دهند.هر دو این موارد باعث می‌شود تا شما در روند کار با دستگاه فلزیاب دچار مشکل شوید. مطمئن باشید بعد از مدتی به این نتیجه خواهید رسید که باید از شرکت‌های معتبر خرید خود را انجام دهید.

در واقع شما هم میتوانید از شرکت های معتبر ارائه دهنده دستگاه فلزیاب بهترین دستگاه های فلزیاب را خریداری کنید و هم در صورت بروز مشکل سوالات خود را از این شرکت ها بپرسید. همچنین قبل از خرید فلزیاب می توانید با مشورت با فروشندگان حرفه ای در سایت ها و شرکت های معتبر فروشنده فلزیاب، به آنچه که نیاز دارید دست بیابید

آنچه که گفته شد تنها مشکلات کوچکی بود از خرید فلزیاب از شرکت های نامعتبر! مشکلات بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که ممکن است با خرید از شرکت های نامعتبر ارائه دهنده فلزیاب دچار آن شوید. پس بهتر است حواستان را بیشتر جمع کنید و به سراغ شرکت های معتبر ارائه دهنده فلزیاب بروید.

برخی از سیستم های حرفه ای با آموزش رایگان

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب تصویری حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 3 =

Call Now Button