بهترین مکان برای گنج یابی

بهترین مکان برای گنج یابی

بهترین مکان برای گنج یابی ، منطقه ای است که مردم برای مدت زیادی از آن جا بوده و

زندگی کرده اند و برای مدتی بدون استفاده می باشد و اما سایر مناطق بزرگی که

می تواند مکانی مناسب برای گنج یابی باشد ، مناطقی است که اخیرا مورد استفاده

مردم قرار گرفته است . با بررسی و تحقیق در منطقه ی مورد نظر می توانیم به نتیجه مطلوبی برسیم .

بهترین مکان برای گنج یابی

بهترین مکان برای گنج یابی

پیش از رفتن به منطقه گنج یابی و شروع کار با طلایاب باید در مورد منطقه مورد نظر تحقیقات لازم را داشته باشید . به دنبال اطلاعاتی باشید که در مورد مناطق قابل تشخیص فلزات ارزشمند و قدیمی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد . برای این کار می توانید از مردم محلی و سالمند آن منطقه پرس و جو کنید و یا با چک کردن گزارش های استخراج معادن در گذشته می توانید اطلاعات مفیدی را از منطقه مورد نظر به دست آورید .

معرفی مکان های مناسب برای گنج یابی

از مناطق مناسبی که می توان برای گنج یابی از آن استفاده کرد ، مزرعه ها ، شهرهای متروکه ، اماکن مذهبی چون کلیساها و سواحل می باشند . مزرعه و مناطق باز مکان مناسبی برای جست و جوی فلزات با ارزش و گنج یابی می باشد . هم چنین از این فضاها برای آموزش افراد جهت یادگیری و آموزش صحیح فلزیاب ها مورد استفاده قرار می گیرد . با چرخش زمین اشیا مدفون شده در اعماق زمین به لایه های سطحی خاک نزدیک تر می شوند و با دستگاه گنج یاب می توان به راحتی آن ها را تشخیص داد .

خاک مزرعه ها به دلیل فشرده و سفت نبودن آن ها کار را برای گنج یابی و حفاری بسیار آسان نموده است .تمام مناطق باز و مزرعه ها تاریخی را برای خود دارند .برای شناسایی دقیق این مناطق به تاریخچه زمین مورد بررسی مراجعه کرده و با استفاده از نقشه های قدیمی از منطقه ، در جست و جوی نشانه هایی جهت گنج یابی و پیدا کردن اشیا با ارزش باشید .

شهر های متروکه

شهرهای متروکه یکی از مناطق مناسب جهت شناسایی فلزات و گنجینه های قدیمی و با ارزش می باشد .در نقشه های قدیمی و کتاب ها می توان معادن و مناطقی را پیدا کرده که احتمال وجود فلزات با ارزش در آن بسیار باشد . برخی از این مناطق متعلق به دولت یا خصوصی می باشد با اخذ مجوزهای لازم می توان به دنبال شناسایی فلزات با ارزش باشید . در کلیساها و حیاط مدرسه ها می توان سکه های قدیمی مدفون شده را به راحتی پیدا کرد .

مدارس و کلیساها از ساختمان های قدیمی در شهرها می باشند و یکی از بهترین مکان ها برای جست و جوی گنج و پیدا کردن سکه های قدیمی و فلزات با ارزش می باشند .یکی دیگر از مناطق مورد علاقه افراد جهت پیدا کردن فلزات با ارزش سواحل می باشند .مجوزهایی برای سواحل نمکی جهت شناسایی فلزات با ارزش به افراد اعطا می گردد. سواحل نمکی مناطق شگفت انگیزی برای پیدا کردن انواع فلزات بخصوص طلا می باشد . حفاری در این مناطق به دلیل خاک نرم آسان می باشد . با استفاده از فلزیاب خوب می توانید در کوتاه ترین زمان گنجینه های مدفون شده در این مناطق را پیدا کنید . برای اطمینان از کارایی مناسب دستگاه فلزیاب می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

شرکت  دنیای فلزیاب وارد کننده انواع دسنگاه فلزیاب با آموزش رایگان و گارانتی معتبر 

ارسال فلزیاب و طلایاب و گنج یاب به تمامی نقاط کشور

 

امروزه دیگر با پیشرفت علم و تکنولوژی کاوشگران حرفه ای به سراغ فلزیاب های تصویری رفته اند

بهترین مکان برای گنج یابی

برای مشاوره رایگان در مورد آثار و علائم گنج و خرید گنج یاب

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید گنجیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

بهترین مکان برای گنج یابی

 

محتوا پیشنهادی

۱۰ قانون طلایی در گنج یابی

۱۰ قانون طلایی در گنج یابی

قانون طلایی در گنج یابی و دفینه یابی چیست؟   ۱۰ قانون طلایی در گنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 7 =

Call Now Button