راهنمای مکان استفاده از فلزیاب

راهنمای مکان استفاده از فلزیاب

 

راهنمای مکان استفاده از فلزیاب

دوستان باید بدانید که برای کشف طلا یا گنج باید راهنمای مکان استفاده از فلزیاب را بدانیم :

هر کسی پیدا کردن گنج را دوست دارد اما شما نمی دانید که چه چیزی ممکن است پیدا کنید. سوال اینجاست که باید از کجا برای پیدا کردن گنج شروع کنید و آسان نیست که بدانید از کجا باید شروع کرد پس برای کمک به شما یک لیست از بهترین مکان استفاده از فلزیاب و طلایاب و گنج یاب برای پیدا کردن فلزات ارزشمند خودتان که میتوانید به این مکانها سر بزنید تهیه کرده‌ایم. می توانید از حیاط پشتی خانه خودتان شروع کنید.

  • حیات جلویی یا حیاط پشتی خانه خودتان

شما بعد از این که تحقیقات خود را انجام دادید و بهترین فلزیاب را مطابق با بودجه خود انتخاب کردید، قبل از اینکه به زمینهای غیر شخصی برسید بهتر است برای انتخاب مکان استفاده از فلزیاب، جستجوی خودتان را از حیاط خلوت خانه خودتان شروع کنید زیرا اکثر خانه ها در زمین هایی هستند که قبلا هم از آنها استفاده شده و حیاط ها مکان های پر رفت و آمد هستند و ما می توانیم به راحتی در حیاط خودمان در حین جستجو و حفاری استراحت کنیم. مخصوصا اگر خانه شما کمی قدیمی باشد. حتی اگر خانه شما جدید هم باشد این به این معنی نیست که زمین خانه شما قبلا استفاده نشده است ممکن است زمین خانه شما قبلا یک مکان مسکونی بوده یا یک زمینه کشاورزی بوده باشد

  • ساحل ها

سواحل همچنین مکان های خوبی برای پیدا کردن طلا ها و گنج ها هستند زیرا در این مکان ها علاوه بر رفت و آمدهای فعالانه توسط مردم امکان پیدا کردن گنجینه های قدیمی نیز خواهید داشت.

  • زمین های مزرعه و کشاورزی

انتخاب بعدی شما برای مکان استفاده از فلزیاب تان میتواند زمین های کشاورزی باشد زیرا بیشتر گنجینه ها در زمین های کشاورزی و مزرعه ها یافت می شوند. این به این دلیل است که زمین های کشاورزی از زمان های دورتری مورد استفاده واقع می شدند با کمی تحقیق می توانید متوجه شوید که کدام زمین بیشتر احتمال دارد که از لحاظ تاریخی قدمت بیشتری داشته باشد. به نقشه های قدیمی برای مزرعه های متروکه و نقاط دیدنی باستانی نگاه کنید تا بتوانید نقاط مورد نظر را مشخص کنید. زمین هایی که در آنها کاشت انجام شده است مکان های عالی برای  تشخیص فلز هستند زیرا برای کاشت زمین را شخم زدن و این باعث شده است که خاک حفاری شود و اشیای فلزی پنهان که شما در انتظار آن هستید به سطح خاک نزدیک تر شده باشد.

  • کلیساها

کلیساها به دلیل اینکه مکان های قدیمی بوده و بیشتر برای مراسم دفن از آنجا استفاده می شود انتخاب خوبی برای مکان استفاده از فلزیاب است زیرا علاوه بر این امکان دارد اجداد ما سکه های زیادی را به کلیسا آورده باشند و اغلب آنها را در آنجا رها کرده باشند. بدون شک می توان گفت شما باید از مکان های دفن و سنگ قبرها به دور بمانید اما می توانید اطراف آنجا در زیر درختان به جستجوی خود ادامه دهید.

  • شهرهای دور افتاده

فعالیتهای انسانی همیشه باعث ساخت و ساز نشده و بسیاری از شهرهای دور افتاده وجود دارند که امروزه خراب شدند و خالی از سکنه هستند. به دلیل اینکه زمانی در این مکانها انسانهای زیادی زندگی می کردند امکان دارد شما بتوانید قطعات با ارزشی از طلا یا گنج در آنجا پیدا کنید.

برخی از سیستم های فلزیاب و طلایاب با آموزش رایگان

محصولات این مجموعه به دلیل استفاده از قوی ترین سیستم های به روز جهانی و متریال قدرتمند؛ همه در سطح بالایی از عملکرد قرار دارند؛ از این رو افرادی که از این محصولات برای کاوش و ردیابی اهداف خود استفاده می کنند؛ همه به موفقیت بالایی دست یافته اند. قدرت سازگاری بالای این محصولات با انواع شرایط و محیط ها؛ باعث شده است تا؛ این محصولات کاملا مناسب کاوش در شرایط های سخت و دشوار کشورمان گردند.

برخی از سیستم های حرفه ای با آموزش رایگان

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب تصویری حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 11 =

Call Now Button