طلایاب چیست؟

طلایاب چیست؟

طلایاب چیست؟

طلایاب چیست؟

گنج یاب انواع فلزات باارزش و فلزات بی ارزش را می شناسد واز هم جدا می کند اما دستگاه فلزیاب انواع فلزها را میتوانند پیدا کنند.

دستگاه های طلایاب توانایی تشخیص سنگ های قیمتی مثل الماس وزمرد را دارند  و طلافیزیک است در ایران شرکت های زیادی  اقدام به واردات و توزیع این محصول می کنند فلزیاب فلزات مغناطیسی را شناسایی میکند ولی قادر به تشخیص نوع فلز نمی باشد.

اما گنج یاب  این توانایی تشخیص فلزات با ارزش از بی ارزش را دارد. از این رو طلایاب همان گنج یاب محسوب می شودکه توانایی تشخیص ارزش طلای بی ارزش را از اهن دارد. اغلب تولید کنندگان ادعا می کنند که دستگاه های انها دستگاه گنج یاب است اما در بهترین حالت ممکن دستگاه های انها فقط قابلیت تشخیص اشیا فلزی مغناطیسی را دارند.

کشور امریکا از زمان های قبل تر در صنعت طراحی و فروش دستگاه های گنج یاب نقش مهمی داشته ازجمله کشورهایی است که در طول این سال ها صاحب نام شده است

طلایاب چیست؟دستگاه های با تکنولوژی (جی پی ار)مختص  زمین شناسی  و مصارف اند.و کاربردی در زمینه ی گنج یاب و فلزیاب ندارند کشور امریکا در تولیدات فلزات دارند.

در شایعات مربوطه راجع به امریکا امده است که امریکا در زمینه های دستگاه  vifوGpR فعالیت به سزایی دارند.

طلایاب چیست؟ دستگاه هایی با تکنولوژی  GpRمتخصص زمین شناسی مصارف ژئوفیزک ساخته شده اند.که توسط امریکا و توسط  کشورسوئد و شرکت فلز یاب رادار تیم ساخته می شو ند همانطور که گفته شد این دستگاه ها برای فلزیابی و گنج یابی کاربردی ندارد برای زمین شناسی طراحی ساخته شده اند.

طلایاب تصویری به فلزیابی گفته میشود که توانایی شناسایی فلز.قابلیت اسکن .ارایه تصویرفلز مورد نظر را دارد.البته هیچ دستگاهی توانایی اسکن زنده ونشان دادن عکس واضح و واقعی  فلز را ندارد  و فقط شکل تقریبی  ان را به نمایش می گذارد وبه طور کلی می توان فقط ۶۰% به تصویر اعتماد کرد.

طلایاب تصویری نوعی سیستم پیشرفته  از فلزیاب ها می باشد بااستفاده ازسنسورهای  مگنومتچیر یاجی پی ارپیشرفته زمین رااسکن  کرده وداده های جمع  اوری شده به صورت تصاویر۳بعدی در اختیار کاوشگرقرار می دهد.

فلزیاب  وسیله ای است که در اکثر مواقع برای اشیای قدیمی استفاده می شود کارکرد این دستگاه به نوعی مانند قوانین فیزیک بوده درایران شرکت های زیادی اقدام به توزیع این محصول می کنند.

تفاوت فلزیاب .طلایاب. گنج یاب :

فلزیاب به دستگاهی گفته می شود که فلز مورد نظر راتشخیص می دهد اما قابلیت شناسایی فلزات باارزش را از بی ارزش را ندارد اما گنج یاب و طلایاب توانایی تشخیص دارند و ازهم تفکیک می کنند.

در شرکت دنیای فلزیاب سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

برخی از سیستم های حرفه ای با آموزش رایگان

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب تصویری حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 7 =

Call Now Button