فلزیاب ایرانی

فلزیاب ایرانی

فلزیاب ایرانی

مقایسه فلزیاب ایرانی و خارجی

همانطور که میدانید موانع بسیاری برای واردات و استفاده از فلزیاب های خارجی در داخل ایران وجود دارد و به همین دلیل شرکت های بزرگ فلزیاب در ایران دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش نیستند. از سوی دیگر تقاضای کاوشگران برای دستگاههای به روز و با دقت زیاد رو به افزایش است. برای پر کردن این خلاء شرکتهای ایرانی اقدام به تولید دستگاه های گنج یاب و فلزیاب ایرانی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا کرده اند. بر کسی پوشیده نیست که صرف داشتن پیشوند ایرانی به معنای کیفیت پایین جنس تولیدی است. همه ما محصولات ایرانی بسیاری را در حوزه های مختلف می شناسیم که در بازارهای بین المللی به رقابت با نمونه های مشابه می پردازند و در بسیاری از ویژگی ها گوی سبقت را از آنها می ربایند.

 

 

فلزیاب ایرانی

در مبحث مقایسه گنج یاب ایرانی با گنج یاب خارجی چند نکته لازم به ذکر است:

سازگاری با اقلیم ایران: همانطور که میدانید فلات ایران دارای ویژگی های مختص به خود است و خاک ایران دارای مقدار بسیار زیادی از مواد و کانی های معدنی در مقایسه با سایر نقاط جهان است. این مواد معدنی اصلی ترین عامل ایجاد خطا و اشتباه در دستگاه های فلزیاب و گنج یاب هستند و فلزیاب های خارجی که برای خاک ایران بهینه نشده اند در حین کاوش دچار خطای بسیار زیاد می شوند اما دستگاه های شرکت ما برای کاوش در این نوع خاک بهینه شده و عملکرد بسیار باسواد تری دارند.

قیمت فلزیاب ایرانی : همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم واردات دستگاههای فلزیاب خارجی به ایران دارای محدودیت ها و موانع قانونی بسیار زیادی است. هزینه حمل و نقل، هزینه گمرک و نوسانات ارزی از عمده دلایل بالا رفتن قیمت دستگاه های خارجی به بیش از از چندین برابر ارزش آن ها است و به همین دلیل یک فلزیاب ایرانی با امکانات و عملکرد مشابه دارای قیمتی به مراتب پایین تر از نمونه خارجی خود است.

ما در اینجا به معرفی انواع سیستم فلزیاب از شرکت معتبر و بزرگ تولید کننده می پردازیم .

 

فلزیاب خارجی ارزان و حرفه ای و اسکنر های تصویری شرکت سان استون آمریکا :

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 12 =

Call Now Button