فلزیاب ارزان و خوب

فلزیاب ارزان و خوب

 

 

فلزیاب ارزان و خوب
قبل از انتخاب و خرید دستگاه فلزیاب ارزان و خوب ، بررسی ویژگی های هر محصول به مشتری کمک می کند تا بتواند آگاهی کاملی در زمینه مشخصات آن محصول و قیمت آن ها به دست آورده و بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشد .
همانطور که همه می دانیم دستگاه های فلزیاب دارای انواع و مدل های بسیار زیادی هستند که با توجه به امکانات و ویژگی های آنان قیمت گذاری و ارزش دهی می شوند .
بدین ترتیب هرچه دارای امکانات و قابلیت های بیشتری باشند ارزش آنها بیشتر بوده و دارای قیمت های بالاتری خواهند بود و هرچه قابلیت های کمتری داشته باشند دارای قیمت های پایین تری خواهد بود.
پس به نظر شما چگونه می توان فلزیاب و گنج یابی را یافت که هر دو ویژگی حرفه ای بودن و ارزان بودن را در کنار یک دیگر داشته باشد و با خرید یک فلزیاب ارزان و خوب بتوان به نتیجه ی مطلوب رسید.
فلزیاب ارزان و خوب کلمه ای است که این روزها توسط اپراتور های فلزیاب در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و یا سایت های اینترنتی بطور مداوم جستجو می شود و کاربران زیادی خواهان یافتن فلزیاب های قیمت پایین با کارایی بالا می باشند.
فلزیاب های ارزان و خوب دارای یکسری خصوصیات مثبت و منفی می باشند که به آنها در ادامه می پردازیم.
طلایاب ارزان و گنج یاب ارزان همگی طرفداران خاص خودشان را دارند اما از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی حکمت نیست فلزیاب های ارزان قیمت توانایی کاووش در اعماق بالا را ندارند و نمی توان از آنها برای کاربرد صنعتی و نظامی استفاده کرد اما میتوان بعنوان یک گنج یاب پیشرفته و شخصی استفاده می شود.
اولین نکته ای که باید در انتخاب و خرید یک دستگاه فلزیاب قوی در نظر داشته باشید این است که هر فلزیاب ارزانی نشانه بد بودن و هر فلزیاب گرانی نشانه خوب بودن آن نیست و برعکس این موضوع نیز صدق می کند .
بدین صورت که دستگاه گرانی وجود دارد که دارای عملکرد مناسبی نباشد و گنج یاب ارزانی وجود دارد که به راحتی در سخت ترین و غیر ممکن ترین اماکن اهداف شما را شناسایی و سنس می کنند.
پس حتما توجه داشته باشید ملاک اول شما قیمت فلزیاب نباشد بلکه کارکرد و عملکرد دستگاه و قابلیت های آن باشد .
گاهی ممکن است با خرید یک فلزیاب ارزان و خوب به هدف برسید و گاهی گران ترین سیستم نیز نمیتوانید موفق شوید.
خرید و فروش فلزیاب و اطمینان از خرید محصولات فلزیاب همواره یکی از مشکلات کاربران ایرانی می باشند که به دنبال مکانی امن برای خرید و فروش محصولات فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب می باشند.
شرکت فلزیاب فراز با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از مهندسین خبره در انجام طراحی محصولات فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب سعی کرده است تا با بیشتر کیفیت در محصولات خود بهترین خدمات را برای خریداران فلزیاب به ارمغان آورد
یکی از قدیمی ترین مباحث مهم در عرصه ی کاوش گنج و دفینه یابی این موضوع می باشد که در هنگام خرید یک دستگاه فلزیاب باید گنج یاب ایرانی بخریم یا گنج یاب خارجی ؟
در قدم اول باید این نکته را مد نظر قرار دهید که تفاوت سیستم فلزیابی VLF و PI در چیست؟
فلزیاب های ساخته شده از سیستم وی ال اف دارای عمق کاوش کمتری ( نهایتا ۲ متر ) اما دارای قدرت تفکیک بهتری می باشد.
اما فلزیاب های پی آی ( فلزیاب پالسی) قدرت تفکیک کمتر اما دارای قدرت عمق زنی بیشتری می باشند ( بیش از ۲ متر و در برخی موارد پیشرفته تا ۲۰ متر ) اما این قدرت تفکیک کمتر به این معنی نیست که قادر نباشند اهداف را تفکیک کنند .
مسلما در کشور هایی که سال های زیادی از تشکل آنها نمی گذرد گنج های مدفون شده در آنها بیش از ۲ متر نخواهد بود.
اما در کشور های دارای قدمت بیشتر مثل کشور عزیزمان ایران قطعا این موضوع متفاوت خواهد بود و دفینه های آنها به دلیل عواملی همچون فرسایش خاک در اعماق بالاتری خواهد بود.
در کشوری همچون ایران با سابقه بیش از ۵۰۰۰ سال قطعا دفینه هایی وجود دارد که حتی پیشرفته ترین دستگاه های فلزیاب نیز قادر نخواهد بود آنها را کشف کنند.

اما با استفاده از فلزیاب های پالسی حرفه ای و پیشرفته شما قادر خواهید بود تا عمق ۲۰ متری را کاوش کنید و دستگاه های فلزیاب ایرانی این قابلیت را دارا می باشند.
البته با توجه به کاهش شدید ارزش پولی کشور ما قیمت های اجناس روز به روز چندین برابر شده و قدرت خرید مردم با افت زیادی رو به رو شده است .
طلایاب های خارجی به دلیل ارسال از دیگر کشور ها و دیگر هزینه ها همانند هزینه های گمرک از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند از طرفی به دلیل استفاده از کالای قاچاق غیر قانونی می باشد و به دلیل عدم پشتیبانی و گارانتی از سوی کمپانی های تولید کننده ، استفاده از آنها مقرون به صرفه نمی باشد.
قیمت محصولات فلزیاب معمولا بر اساس نوع سیستم و میزان عمق دستگاه فلزیاب مشخص می شود.
دستگاه های فلزیاب پالسی در ایران دارای طرفداران زیادی می باشد که با قیمت مناسب و عمق بالا توانسته است طرفداران زیادی را در ایران بدست آورد دستگاه های فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب که با تکنولوژی جی پی آر و مگنومتر می باشند دارای عمق بالا می باشند که در کارهای صنعتی و نظامی نیز میتوان از آنها برای شناسایی طلا در اعماق بالا و یا یافتن فلزات دیگر استفاده کرد.
خرید فلزیاب ارزان قیمت به شما کمک می کند با قیمت بسیار پایین یک فلزیاب شخصی یا فلزیاب حرفه ای داشته باشید فلزیاب های ارزان قیمت میتوانند به فلزیاب آنتنی ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب VLF تقسیم شوند.
چنین فلزیاب هایی را میتوانید با قیمت ارزان خریداری کنید فلزیاب های مگنومتر ، فلزیاب جی پی آر و فلزیاب های دارای اسکن سه بعدی به دلیل قیمت بالای تکنولوژی و سنسور های بکار رفته دارای قیمت های بالا می باشند اما میتوانید با تماس با شرکت ویکی فلزیاب تمامی محصولات فلزیابی را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید .
اما با تمام این گفته ها خالی از لطف نیست بگوییم ، دستگاهی در کاوش ها بهترین عملکرد را دارا می باشد که به صورت اورجینال و اصل و فقط و فقط از کمپانی های معتبر و دارای مجوز خریداری شده باشند.
همانطور که می دانید دستگاه های فلزیاب دارای حساسیت بالایی هستند به همین منظور اگر به صورت تقلبی و از افراد غیر متخصص خریداری شود در کاوش های سخت دچار مشکل خواهند شد و قادر به کشف اهداف خود نخواهید بود.
برخی از انواع مدل های دستگاه های گنج یاب از محبوبیت بالاتری برخورد دار هستند، و عامل این محبوبیت فقط تبلیغات گسترده ای می باشد که کمپانی های جاعل بر روی آنها انجام می دهند.
پس بیشتر از اینکه به دنبال فلزیاب ارزان و خوب باشید و به قیمت دستگاه توجه کنید ، بهتر است به دنبال دستگاهی باشید که قرار است به شما در پیدا کردن هدف کمک کند.
بسیاری از افراد به دنبال یافتن اهداف و عتیقه ها و دفینه های باستانی هستند اما به اهداف خود نمی رسند چرا که به این موضوع دقت لازم و کافی نمی کنند که یکی از مهم ترین اصول در این عرصه استفاده از دستگاه های دفینه یاب و انواع گنج یاب های حرفه ای و فلزیاب های اورجینال می باشد.
اما بسیاری از کاوشگران اعم از مبتدی و حرفه ای به این توصیه کارشناسان گوش فرا داده و با خرید یک گنج یاب با کیفیت از یک کمپانی معتبر توانسته اند تا عمیق ترین اهداف را در شرایط های نامناسب کشف و شناسایی کنند.
استفاده از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب ها و انواع طلایاب ها در یافتن اشیای عتیقه و دفینه ها و گنجینه ها بسیار کاربرد داشته و یکی از اصلی ترین لوازم و تجهیزات اولیه لازم و ضروری در این عرصه به شمار می آید، به گونه ای که این روز ها بدون این ردیاب ها امکان کاوش و یافتن اهداف میسر نیست.
در این میان تمامی کاوشگران قصد خرید فلزیاب ارزان و خوب و استفاده از بهترین فلزیاب موجود در بازار کشور خود را دارند تا بتوانند بیشترین عملکرد را از دستگاه خود دریافت کرده و با سرعت بالاتری به اهداف خود دست یابند.
اما چگونه می توان یک فلزیاب حرفه ای خرید و صفت بهترین را بر چه اساسی می توان به یک دستگاه نسبت داد، با ما با بررسی این مسائل همراه باشید.
در واقع صفت بهترین را به سادگی نمی توان به یک دستگاه نسبت داد و معیار ها و نکته های زیادی در نسبت دادن این ویژگی به یک دستگاه گنج یاب دخیل است.
در قدم اول بهتر است ابتدا لیستی از نیاز های خود و مواردی نظیر اهدافی که می خواهید به کاوش آن بپردازید، مکان و جنس خاک محیط و منطقه مورد کاوش، میزان بودجه در اختیار شما، عمقی که قصد دارید در آن به کاوش بپردازید و مواردی از این قبیل را کاملا مشخص کرده و به فروشنده توضیح دهید تا بر اساس این اطلاعات فروشنده بتواند بهترین مورد را بر حسب نیاز شما، به شما پیشنهاد دهد.
دستگاه های فلزیاب و انواع گنج یاب پیشرفته دارای قابلیت های مختلف و متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند، بر همین اساس توانایی هر یک در یافتن اهداف مختلف، عمق های متفاوت، قدرت سنس و حساسیت دستگاه و مواردی دیگر، متفاوت بوده و شما باید با اطلاعات کامل به سراغ انتخاب یک دستگاه بروید.
یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که هر دستگاه فلزیاب ارزان و خوب یا گنج یاب با کیفیت و قوی باید داشته باشد ، قابلیت تفکیک و تمایز بین فلزات مختلف می باشد.
کاوشگران اغلب به منظور کاوش و کشف فلزات ارزشمند همچون طلا به سمت خرید گنج یاب و یا فلزیاب و طلایاب روی می آورند و در صورت خرید دستگاهی که فاقد این ویژگی می باشد، عملا سرمایه خود را هدر خواهید داد.

برخی از سیستم های حرفه ای با آموزش رایگان

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب تصویری حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =

Call Now Button