ویژگی‌های دستگاه گنج یاب حرفه ای

ویژگی‌های دستگاه گنج یاب حرفه ای

 

 ویژگی‌های دستگاه گنج یاب حرفه ای

در این مقاله شرکت دنیای فلزیاب شما را با ویژگی‌های دستگاه گنج یاب حرفه ای  اشنا میکند:

ویژگی های دستگاه گنج یاب حرفه ای و مشخصات ان:

دستگاه گنج یاب از قدیم وسیله ای اسرار آمیز بشمار می رفته است. انسانهای زیادی عمر خود را صرف پیدا کردن گنج، سکه، اشیا عتیقه و ارزشمند قدیمی کردند. نام گنج و اشیا قدیمی انسان را به یاد بناهای متروکه و وحشت انگیز می اندازد. اگر چه در گذشته این باور وجود داشت که دستگاه گنج یاب یک وسیله افسانه ای و غیر واقعی است و تنها آنرا در فیلمها و کتابهای تخیلی می توان مشاهده نمود. لیکن امروزه این افسانه ها به واقعیت پیوسته است. امروزه دستگاه گنج یاب حقیقی و با قابلیتهای پیشرفته و امکان گنج یابی دقیق براستی وجود دارد. انواع مختلف فلزیاب با قابلیت تشخیص فلزات و تفکیک آنها و امکان نمایش تصاویر در صفحه نمایش، رویایی گنج یابی را به واقعیت تبدیل کرده است. نکته قابل ذکر این است که گنج یاب و طلا یاب در واقع همان دستگاه فلزیاب بوده که امکان تشخیص و تفکیک فلزات را دارد. با توجه به نوع کاربری گنج یاب و طلایاب، دستگاه فلزیاب مورد استفاده باید از تکنولوژی پیشرفته در ارسال و دریافت میدانهای مغناطیسی برخوردار باشد. همچنین توانایی تشخیص فرکانسهای ارسالی از سوی اشیا فلزی را داشته باشد. این قابلیت به تشخیص نوع فلز یافت شده کمک زیادی می نماید. با توجه به اینکه هر فلز در مواقع قرار گرفتن در القا مغناطیسی فرکانس خاصی از خود ارسال می کند، بنابراین توانایی تشخیص و تفکیک آنها جهت تعیین نوع فلز شایان اهمیت است. دستگاه گنج یاب دارای مانیتور جهت نمایش تصاویر فلزات مورد کاوش است. نحوه کار بدین صورت است که تصاویر فلزات بصورت دو بعدی و یا شبیه سازی سه بعدی در صفحه نمایش نشان داده می شوند.

ویژگی های دستگاه گنج یاب حرفه ای :

ویژگیهای دستگاه گنج یاب حرفه ای با عملکرد دستگاه مرتبط است. یک دستگاه گنج یاب حرفه ای باید دارای توانایی تشخیص فلزات بطور دقیق باشد. برای این منظور تکنولوژي تولید و دریافت فرکانس در دستگاه باید به اندازه کافی قوی باشد تا توانایی تشخیص فلزات را داشته باشد. همچنین قدرت فرکانسهای ارسالی در عمق کاوش موثر است، از اینرو فرکانسهای قدرتمند موجب افزایش عمق کاوش که لازمه گنج یابی است می گردد.

در مرحله بعد دستگاه باید دارای قابلیتهای تشخیص دقیق انواع فلزات کشف شده باشد. با توجه به اینکه اکثر فلزات در عمق زیاد وجود دارند، لذا دقت و عملکرد ضعیف در این مرحله می تواند به اتلاف وقت و انرژی زیادی منجر شود. چه بسا با تشخیص اشتباه دستگاه، کل عملکرد دستگاه گنج یاب زیر سوال می رود.

عامل مهم دیگر در انتخاب دستگاه گنج یاب حرفه ای امکان جستجو در انواع شرایط آب و هوایی مانند هوای بارانی، آفتابی، گرم و سرد است. با توجه به روند طولانی مدت جستجوی طلا و گنج و سکه، دستگاه طلایاب باید امکان کارکردن در شرایط مختلف و متغیر آب و هوایی را داشته باشد.

در نهایت میزان نفوذ فرکانس دستگاه گنج یاب باید زیاد باشد. در برخی انواع پرقدرت تا ۴۰ متر عمق و بیشتر امکان کاوش محل وجود دارد. از طرفی قابلیت فلزیابی در انواع زمین مانند شوره زار، سنگلاخ، مواد معدنی، خیس و مرطوب و یا محیطهای بسته مانند زیر زمین و سرداب از جمله ویژگیهای دستگاه گنج یاب حرفه ای بشمار می رود.

ما در اینجا به معرفی انواع سیستم فلزیاب از شرکت معتبر و بزرگ تولید کننده می پردازیم .

فلزیاب خارجی ارزان و حرفه ای و اسکنر های تصویری شرکت سان استون آمریکا :

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری

به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین

زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.

 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دوازده =

Call Now Button