پیدا کردن گنج بدون نقشه

پیدا کردن گنج بدون نقشه

پیدا کردن گنج بدون نقشه کار دشواری است . پیدا کردن گنج بدون نقشه مانند پیدان سوزن در انبار کاه می ماند . بنابراین چطور باید دست به چنین کاری بزنید و نقطه شروع کجا خواهد بود .

پیدا کردن گنج بدون نقشه

پیدا کردن گنج بدون نقشه

پیدا کردن گنج بدون نقشه امکان پذیر نمی باشد ( در برخی موارد نادر امکان پذیر است ) .  هر فردی که به دنبال گنج می رود قطعا با واژه قبر آشنا می باشد . یکی از شایع ترین نوع گنج در قبرستان است . قبر ها در قبرستان ها معمولا رو به خورشید و به صورت صعودی می باشند . اصولا قبر پادشاهان از قبر فقرا بالاتر می باشد .

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که قبرستان واقعی کجا قرار دارد ؟ قبرستان واقعی معمولا کنار قلعه ها ، روستا ها و شهرهای قدیمی قرار دارد و مسیر تردد تنها مختص قبرستان بوده و آن مسیر کاربرد دیگری نداشته است . قبرهایی که کنار آن ها سنگ هایی به شکل دایره ، مستطیل و مربع قرار دارد و به صورت صعودی می باشند و در دامنه یک تپه بزرگ قرار دارند و معمولا نصف سنگ ها در خاک فرو رفته اند و هم چنین  این نوع  قبرها به سمت نور مستقیم خورشید هستند ، قابل شکافتن می باشند .

در صورتی که قصد شکافتن قبرها را دارید باید موارد بهداشتی را کاملا رعایت نمایید تا به سلامت شما آسیبی نرسانند . در برخی موارد که گنج یاب وقت کافی برای جستجو دارد می تواند نقاط مختلف را مورد بررسی قرار دهد تا تجربه کافی و مکان های مورد نظر گنج را کشف کند .

اگر می خواهید زودتر به نتیجه برسید و در کار خود موفق شوید و هزینه گزافی را صرف پیدا کردن گنج بدون نقشه نکنید ، کارتان را از اهداف خیلی کوچک آغاز کنید  یکی از بهترین گزینه ها برای شروع کارتان همین قبرها می باشند .

توجه داشته باشید که قبل از شروع باید شناختی در رابطه با علائم قبرها ، ساختار قبرها و آیین تدفین در دوره های تاریخی داشته باشید .

 روش سنتی پیدا کردن گنج

امروزه اگر بخواهیم در رابطه با موضوعی اطلاعاتی کسب کنیم به راحتی می توانیم با جستجو در اینترنت به مقصد خودمان برسیم . اما در گذشته چنین امکاناتی وجود نداشت تا با یک جستجو در اینترنت بتوان به اطلاعاتی در مورد گنج یابی دست پیدا کنیم .

در گذشته گنج یابی به آسانی صورت نمی گرفت ، اما امروزه با استفاده از دستگاه فلزیاب و طلایاب ، پیدا کردن گنج بدون نقشه براحتی انجام می شود.

در گذشته اجداد ما راه های مختلفی را برای پیدا کردن گنج امتحان کرده اند که یکی از آن ها که شاید تاکنون به گوشتان نخورده باشد ، روش شاقول است . یکی از روش های سنتی گنج یابی روش شاقول می باشد .

در گذشته استفاده از این روش بسیار رایج بوده ، به این صورت که یک قطعه مانند یک پلاک در زیر زبانشان قرار می دادند . یک قطعه طلای دیگر را به یک زنجیر طلا یا سیم مس آویزان می کردند .

پیدا کردن گنج بدون نقشه

برای آگاهی از لیست قیمت فلزیاب با شمازه های زیر تماس بگیرید

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکینید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

محتوا پیشنهادی

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب AQUAPULSE AQ1B ساخت انگلستان

فلزیاب آکواپالس ساخت انگلستان فلزیاب Aquapulse AQ1B ساخت شرکت آکوا اسکن انگلستان است، که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

Call Now Button